# ناڤ بله ى زانستى كار ئیمێل
1 عبدالله علي عبو پروفیسور ماموستا
2 كاروان عزەت مەحەمەد پروفیسورێ هاریکار ماموستا

Karwan.Mohammed@nawroz.edu.krd
3 ئەڤین خالد عەبدولرەحمان پروفیسورێ هاریکار ماموستا
عميد كلية القانون والسياسة
رئيس اللجنة العلمية
dean.law@nawroz.edu.krd
4 عومران عومەر عەلی پروفیسورێ هاریکار ماموستا
omranko@nawroz.edu.krd
5 ئیبراهيم عەلی كرو پروفیسورێ هاریکار ماموستا

Ibrahim.Kiro@nawroz.edu.krd
6 ارمان اسماعيل دادفر ماموستا ماموستا
Arman.dadfar@nawroz.edu.krd
7 هێرش فازل شاكر ماموستا ماموستا
مدير العيادة القانونية
Hersh.Shakir@nawroz.edu.krd
8 موئەیەد محەمەد عەبدولقادر ماموستا ماموستا
رێڤەبەرێ سەنتەرێ دڵنیا جوری وپشتگیری
Moayad.Abdulkade@nawroz.edu.krd
9 زيرەك مەجيد مەحەمەد سەعيد ماموستا ماموستا
Zirak.Majed@nawroz.edu.krd
10 هژار بشیر سعدون ماموستا ماموستا
11 وەجیهـ عەفدو عەلی ماموستا ماموستا
wajih.ali@nawroz.edu.krd
12 نەسرین عەلی عەرەب ماموستا ماموستا
رئيس قسم العلاقات الدولية
عضو اللجنة العلمية
nasreen.arab@nawroz.edu.krd
13 محەمەدعەلى یاسین تاها ماموستا ماموستا
مساعد رئيس الجامعة للشؤون الإدارية والمالية
mohammedali.taha@nawroz.edu.krd
14 صلاح عفدو علي ماموستایێ هاریکار ماموستا
15 ماندان سەعەدەلدين مەحەمەد ماموستایێ هاریکار ماموستا

Mandan.Mohamedsaid@nawroz.edu.krd
16 اڤراز حسین طیب ماموستایێ هاریکار ماموستا
Avraz.tayib@nawroz.edu.krd
17 هڤند بیار ابراهیم ماموستایێ هاریکار ماموستا
مقرر قسم العلاقات الدولية
Havind.ibrahim@nawroz.edu.krd
بەلاڤەکە :