# ناڤ بله ى زانستى كار ئیمێل
1 حسێن عەلی ئەحمەد پروفیسور مامۆستا
ڕاگرێ كۆلیژا زمان
سەرۆكێ پشكا كوردی
أهلي
Husain.Ali@nawroz.edu.krd
2 قصي عبدالمنعم احمد پروفیسورێ هاریکار مامۆستا
أهلي
kusayaa@nawroz.edu.krd
3 افين محمد حسن پروفیسورێ هاریکار مامۆستا
زائر
Aveen.hassan@nawroz.edu.krd
4 ئەمەل عەبدولجەبار مەحەمەد پروفیسورێ هاریکار مامۆستا
زائر
Amal.Mahmood@nawroz.edu.krd
5 ئەبوعوبەيد عەبدولا زیياب پروفیسورێ هاریکار مامۆستا


زائر
AboUbaida.Diab@nawroz.edu.krd
6 هودا عەبدولقادر قاسم پروفیسورێ هاریکار مامۆستا
زائر
Huda.Qasim@nawroz.edu.krd
7 عبدالله جەلالەدین موستەفا ماموستا مامۆستا
أهلي
abdullah.mustafa@nawroz.edu.krd
8 هوزان كوركين عوسمان ماموستا مامۆستا
زائر
hozan.gorgeen@nawroz.edu.krd
9 هاريوان محەمەد ئەحمەد ماموستا مامۆستا
مقرر قسم اللغة الكوردية
أهلي
Hariwan.Ahmed@nawroz.edu.krd
10 ماموستا مامۆستا
زائر
yaseen.ali@nawroz.edu.krd
11 كوڤند طیب دیار ماموستایێ هاریکار مامۆستا
أهلي
govand.barwari@nawroz.edu.krd
12 افين مجيد عبد الرحمن ماموستایێ هاریکار مامۆستا
أهلي
aveen.abdulrahman@nawroz.edu.krd
13 نهرا دينخا رابين ماموستایێ هاریکار مامۆستا
أهلي
Nohra.raban@nawroz.edu.krd
14 هاريوان يوسف ابراهيم ماموستایێ هاریکار مامۆستا
معاون عميد كلية اللغات
أهلي
Hariwan.yousif@nawroz.edu.krd
15 فەهەد وەليد نيسان ماموستایێ هاریکار مامۆستا
أهلي
fahad.nisan@nawroz.edu.krd
16 حوسامەلدين سامی مەحەمەد ماموستایێ هاریکار مامۆستا
مقرر قسم اللغة الإنگليزية
أهلي
Husamaldin.Sami@nawroz.edu.krd
17 زێرڤان ايوب احمد ماموستایێ هاریکار مامۆستا
زائر
Zeravan.ahmed@nawroz.edu.krd
18 ئەڤين سەركوت ئەحمەد سامی ماموستایێ هاریکار مامۆستا

أهلي
aveen.sarkawt@nawroz.edu.krd
بەلاڤەکە :